Relax v TERMÁLECH Laa a zábava ve VINNÉM SKLEPĚ!

ubytování: pensionubytování: pension
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 2 590 Kč 3 690 KčSleva 30%

Termíny a ceny

listopad 2024
15.11. - 16.11.24 2 dny 2 590 Kč objednej
Relax na MAX - NEJLEPŠÍ ZÁBAVA A RELAX NAPLNO !!!

ČEKAJÍ VÁS NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY - nejlepší vinný sklípek na jižní Moravě v Hustopečích u Franty a následný relax v rakouských termálních lázních Laa an der Thaya.

Zvýhodněné VSTUPY do LAA a.d. Thaya

CELODENNÍ VSTUP DO TERMÁLŮ za skupinovou cenu

TERMÁLY + SAUNOVÝ SVĚT dvojitá sleva

Relaxujte, odpočívejte, užívejte si v lázních. Zažijte srdečnou moravskou atmosféru ve vinném sklípku u LISU - pro zasvěcené u Franty :-)

Cena zahrnuje

  • neomezená konzumace vín ve vinném sklepě
  • večeře a konzumace ve vinném sklepě
  • ubytování v penzionu a snídaně
  • doprava, delegát, poj. CK

Cena nezahrnuje

  • 31 Euro/dosp. vstup do aquaparku
  • 41,- Kč/os./den komplexní cestovní pojištění
  • Dárkový poukaz plnobarevný s věnováním poštou 99 Kč

Výlety

  • V rámci programu

Stravování: polopenze

Večeře - degustace vín, švédské stoly, neomezená konzumace kvalitních stáčených i lahvových vín, nealko, káva, čaj, ostatní pochutiny (tyčinky, chipsy atd.), obložené talíře k vínu.
Snídaně.

Doprava: autokarem

nástupy po trase z Ostravy 14:00 od DK Vítkovic ve směru Frýdek-Místek 14:20 od vlakového nádraží, Rožnov p.R. 15:15 od OMV a dále po trase Olomouc a Brno dle dohody. Příjezd na jižní Moravu do Hustopečí kolem 18.hod..

Ubytování: pension

Ubytování v penzionu na jižní Moravě v Hustopečích ve 2 lůžkových, 3 lůžkových nebo 4 lůžkových pokojích s příslušenstvím.

Program zájezdu

1. den: pátek , nástupy po trase z Ostravy 14:00 od DK Vítkovic ve směru Frýdek-Místek 14:20 od vlakového nádraží, Rožnov p.R. 15:15 od OMV a dále po trase Olomouc a Brno dle dohody. Příjezd na jižní Moravu do Hustopeč, ubytování, přesun do vinného sklepa, večeře, degustace vína a sýrů, zpěv, tanec a zábava.
2. den: sobota, snídaně, odjezd do termálních lázní v Rakouském Laa. Cca od 10:00 celodenní relaxace v termálním aquaparku, který nabízí v celoročně širokou škálu relaxačních a léčebných aktivit s bazény, vířivkami a atrakcemi s termální léčebnou vodou, s nejrůznějšími druhy vnitřních i venkovních saun atd. Odjezd z termálů v 18:00 hod., návrat do Olomouce cca 20:00, do Rožnova ve 21:00, Ostravy 22:00.