Amsterdam, burza květin Aalsmeer, skanzen Zaanse Schans, bus, kvalitní hotel, průvodce

ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 4 890 Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Poznejte to nejlepší z Amsterdamu, unikátní památky a zajímavá místa "Benátek severu", či "Města na vodě, protkaného vodními kanály, kde i ty nejmenší domy stojí na stovkách smrkových kůlů.

Skvělými zážitky jsou plavba lodí po Grachtech (vodních kanálech), exkurze v brusírně diamantů, návštěvy muzeí, pouliční trhy i návštěvy zdejších barů a kaváren, kterých lze napočítat přes patnáct set.

Amsterdam si Vás získá svými kontrasty - rušnými náměstími, jako Dam, živými ulicemi, jako Damstraat i klidnými zákoutími, jako Begijnhof s krásným nádvořím, lemovaným úzkými domy ze 17. století s nejstarším dochovaným dřevěným domem, i nejmodernějšími stavbami, včetně Muzea vědy a techniky, jehož budova připomíná loď s přídí 30 metrů nad hladinou řeky a kontrastně působí i proslulá Čtvrť červených luceren.

Amsterdam je proslulý také světoznámými muzei, jako jsou Rijksmuzeum nebo Muzeum Van Gogha, kde lze strávit hodiny mezi díly tohoto geniálního umělce, ale dalších mistrů, obdivovat můžete vznešené interiéry Královského paláce a v Domě Anny Frankové se seznámíte s tragickou historií židovské rodiny během války.

Zažijete světoznámou Květinová burzu v Aalsmeeru, kde se každý den prodá přes 44 miliónů květin, poznáte unikátní skanzen Zaanse Schans, s větrnými mlýny a množstvím starobylých budov z různých koutů Holandska, včetně sýrárny, kde si můžete zakoupit proslulé lahodné holandské sýry..

Co Vám na našich zájezdech nabízíme:

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ v hotelích se snídaněmi a s vlastním sociálním příslušenstvím na pokoji.

ZKUŠENÉ PRŮVODCE, kladně hodnocené za odbornost a přístup ke klientům.

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY VSTUPŮ do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci vždy v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.

AUTOBUSOVOU DOPRAVU ZÁJEZDOVÝMI AUTOBUSY vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů a zkušené řidiče s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.

Slevy

 • LAST MOMENT CENA!

Cena zahrnuje

 • dopravu pohodlným zájezdovým autobusem
 • přepravní poplatky
 • ubytování v Hotelu Campanile***
 • pokoje s vlastním příslušenstvím
 • snídaně v hotelu
 • služby zkušeného průvodce
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • kapesné dle vlastního uvážení, vstupy dle zájmu
 • doporučujeme fakultativně 40-50€
 • pojištění léčebných výloh od 37,- Kč/os./den
 • Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 99 Kč

Výlety

 • dle programu
 • výlet lodí po Amsterdamu (za příplatek)

Stravování: snídaně

Dobré hotelové snídaně.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, další místa na D1 po domluvě, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov.
Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.
Doprava je realizována pohodlnými zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou a občerstvením.

Ubytování: hotel ***

Ubytování v pěkném Hotelu Campanile*** na jednu se snídaněmi, dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím na pokoji (vlastní koupelna, toaleta).

Program zájezdu

1. den: odjezdy z ČR přes den, nástupy po trase ze severní Moravy směrem do Olomouce, Brna, Prahy, Berouna, Plzně, Rozvadova.
2. den: příjezd do Aalsmeeru v ranních hodinách, exkurze ve světoznámém centru Flora Holland, kde na vlastní oči uvidíte, jak se zde každý den prodává přes 44 miliónů květin. Prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Přejezd na ubytování a nocleh v hotelu.
3. den: snídaně v hotelu, odjezd do Zaandamu, návštěva proslulého skanzenu Zaanse Schans, který je úchvatnou exkurzí do minulosti starodávných a dodnes funkčních větrných mlýnů, městských i vesnických domků z 18. a 19. století s řemeslnými dílnami, pekařským muzeem, tradičními výrobami sýrů, dřeváků, delftské keramiky, broušením diamantů, zlatnickou dílnou i výrobou čokolády. Přejezd do Amsterdamu, prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, 2. část, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Odjezd z Amsterodamu ve večerních hodinách. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
4. den: příjezdy domů v Čechách v průběhu dopoledne a poledne, na Moravě v odpoledních hodinách.
TOPlist